Dezinfekce vnitřních prostor

Naše úklidová firma provádí desinfekci vnitřních prostor, kanceláří, hotelových pokojů i bytů speciálními přístroji generujícími desinfekční mlhu proti bakteriím a virům vč. viru Covid 19.

Dezinfekci kancelářských i jiných prostor provádíme tzv. fogováním, a to dezinfekčním přístrojem Ksanex. Tento přístroj produkuje dezinfekční mlhu – velice malé částice o velikosti 8 mikronů (pro ilustraci cigaretový kouř má přibližně 3 mikrony) a vyvíjenou mlhou účinně dezinfikuje všechny plochy.  Nízký tlak, který se v tomto případě používá, zabraňuje mechanickému poškození, ke kterému může dojít při užití prudkého proudu stlačeného vzduchu nebo při užití postřiku.

Řada firem v současné době bohužel používá levné přístroje spíše na úrovni zahradních rozprašovačů, které nevytváří dezinfekční mlhu, ale postřik, a de facto jen rozstřikují dezinfekci. Problémem je, že prostory a předměty jsou po postřiku mokré, listiny či papíry v kancelářích navlhlé a dezinfekce se ani nedostane do všech částí místností a malých prostor.

K dezinfekci používáme polymerovou desinfekci, která nemá žádný zápach typický pro dezinfekce a neničí, oproti chlórovým, alkoholickým či aldehydickým přípravkům, jakékoli povrchy. Díky svým jedinečným vlastnostem má ve spojení s alkyl (C12-C16) silný biocidní účinek proti virům, bakteriím a houbám. Nedráždí oči ani sliznice a nezpůsobuje alergické reakce. Neohrožuje bezpečnost člověka, zvířat a rostlin. Ošetřením ve formě aerosolu vznikne na povrchu velmi tenká polymerová vrstva s dlouhodobou ochranou, a to až 21 dní.

Jedná se o přípravek, který je přímo určený na dezinfekci tzv. fogováním (mlžením). Nutno zdůraznit, že se tento přípravek za účelem správného postupu nesmí ředit, aby byla dezinfekční mlha co nejjemnější, což celá řada úklidových či dezinfekčních firem nedodržuje, pak dochází de facto jen k nanášení naředěné vody.

Dále nabízíme dezinfekci ozónem, kterou provádíme ozonovými generátory s různým výkonem od malých s výkonem 7 000 mg/h určených pro malé kanceláře, i generátory ozonu s výkonem 15 000 mg/h určených do velkých místností a hal, kdy účinná aplikace v místnosti nad 300 m2 s vysokými stropy tvá pouze 60–120 minut.

S ohledem na požadavky klienta jsme schopni zajistit více různých generátorů ozonů a zvládnout tak dezinfekci všech kanceláří např. i v průběhu víkendu či přes noc.

Je také možné využít kombinace obou způsobů dezinfekce pro zajištění zcela bezpečného vnitřního prostředí.

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Mám zájem o:
Jednorázový úklidPravidelný úklidStrojní čištěníSpráva a údržba nemovitostíJiné
Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde.